Deneme Dalışı Kursu
Artık Dalışı denemenizin zamanı geldi! Şimdi su altının büyüleyici dünyasını keşfetmenin, yeni dostlar edinmenin ve hayatınıza renk katacak yeni bir hobiye kavuşmanın tam zamanı. Dalış yapmanın zannettiğinizden çok daha kolay olduğunu göreceksiniz. Yeni bir heyecan yaşamaya hazır olun ve yepyeni bir dünyanın kapılarını aralayın! 
 
Su altında yapacağınız bu ilk yolculuğun tadını tam olarak çıkarabilmeniz için %100 güvenebileceğiniz bir rehbere ihtiyacınız olacak. Teosdivers Dalış Merkezinin  tecrübeli Eğitmen ve Asistanları  sizi bilmeniz gereken her şeyi öğretecekler ve bu eşşiz deneyimin her adımında birebir yanınızda olacaklar. Onların gözetiminde, su altındaki ilk maceranızı güvenli ve konforlu bir şekilde yaşamanız için gerekli tüm bilgi ve becerileri öğrenecek ve kullanacağınız Scuba ekipmanını yakından tanıyacaksınız. 
 
Teosdivers  Dalış Merkezinde bizlerle birlikte atacağınız bu ilk adımdan çok hoşnut kalacağınızı ve devam etmek isteyeceğinizi biliyoruz... Bu ilk deneyimden sonra dünyaca kabul görmüş PADI veya  CMAS  sistemlerinde verdiğimiz eğitimlere katılarak çok kısa süre içinde siz de sertifikalı bir dalgıç olup, dünyanın her yerinde scuba dalış yapabilirsiniz.

Sizi Arayalım

Henüz yorum yazılmadı. İlk yorum yazan sen ol!

Yorum yazın

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!

Gönder